Konser Esnasında Ereksiyon Olduğu Öne Sürülen Semicenk’ten ‘Ne Alaka?’ Dedirten Açıklama

Son dönemlerin popüler şarkıcılarından bir tanesi haline gelen Semicenk sosyal medyanın da gözde isimlerinden. Sahnede ereksiyon olduğu öne sürülen videosuyla gündem olan ünlü genç şarkıcıdan yeni açıklama geldi. Ailesinde Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının olduğunu söyleyen Semicenk’in konuşması biraz kafa karıştırdı.

Semicenk, müzik dünyasına sağlam bir giriş yapmasının ardından hızla yükselişe geçen şarkıcıların başında yer alıyor.

Semicenk olarak tanınan Cenk Baş hemen hemen her parçasıyla beğeni topluyor. Şarkılarını sıkça radyolarda duyduğumuz ünlü şarkıcı sosyal medyada da epey popüler.

Özellikle gençlerin gönlünü fethetmeyi başaran ünlü şarkıcı geçtiğimiz günlerde bambaşka bir konuyla gündeme geldi. Semicenk’in konser anında cinsel organının belirginleştiği öne sürüldü.

Semicenk verdiği son konserde sosyal medyada kısa sürede yayılan video hakkında yaptığı açıklamayla beyinleri yaktı.

Konuşmasına ”ışığın azizliği benlik bir şey yok” diye başlayan ünlü şarkıcı sözlerine ”Haber yapılan işe bakar mısınız Allah aşkına ” diye devam etti.

”Arkadaşlar benim babam, abim, amcalarım hepsi Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) mensubu. Biz böyle bir disiplin ve terbiye ile yetiştirildik. Kimseye öyle bir saygısızlık da yapmayız.”

Ünlü şarkıcının açıklama yaptığı anları izlemek isteyenleri de böyle alalım 👇

Sizin konu hakkındaki düşüncelerinizi de merak ediyoruz.

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir