Logitech’in yeni masaüstü kamerası özellikleri ile dikkat çekiyor!

Logitech, vlog yapma deneyimini bir üst seviyeye taşımak amacıyla “Logitech Reach” adını verdiği yenilikçi bir kamera sistemini tanıttı. Günümüzün değişen dünyasında, uzaktan çalışma, online eğitim ve sanal sunumlar için birebir olan bu cihaz, sadece bir webcam olmanın ötesine geçiyor. Logitech Reach, masa lambası şeklindeki tasarımıyla, geleneksel web kameralarının sunduğundan çok daha fazlasını vaat ediyor.

Bu özel kamera, çevrim içi ve çevrim dışı nesneler arasındaki dengeyi yeniden tanımlamayı hedefliyor. Artiküle edebilen kamera montajlarıyla yaşanan sıkıntılara son vermek için tasarlanmış. Sallantı, garip hareketler ve diğer olumsuzlukları ortadan kaldırarak size mükemmel bir deneyim sunuyor. Özellikle yayıncılar ve vlog yapanlar için Logitech Reach, zorlu durumlarda bile kullanıcıyı sürece dahil edebilen bir araç.

Logitech’in yeni masaüstü kamerası içerik üreticilerinin rüyalarını süsleyecek

Kameranın kalbi, 1080p çözünürlüğünde ve 60fps hızında çalışabilen bir Streamcam. Bu kamera, sistemi tamamen değiştirmeden kolayca değiştirilebilir. Ancak Reach’ın asıl dikkat çeken özelliği artiküle edebilen koludur. Bu özel kol sayesinde kamerayı kolayca yukarı kaldırabilir, aşağı indirebilir, ileri veya geri hareket ettirebilir ve nesnelerin üzerinde yatay hareketlerle gezdirebilirsiniz. Reach, hareket ettiğinde dinamik ve çekici bir görüntü sunar. Böylece, statik bir webcamın sunduğundan çok daha geniş ve panoramik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Logitech, bu yenilikçi ürünü Indiegogo Enterprise kampanyasıyla sunuyor. Ürünü ilk alan kullanıcılar, ürünün geliştirilmesi sürecine de katkıda bulunabilecek. Logitech, Reach’ın piyasaya sürülme tarihi hakkında henüz bir bilgi vermedi, ancak fiyatının yaklaşık olarak 399 dolar olması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x